1. Трубу необхідно підготувати для склеювання. Спочатку відрізають потрібний за розміром відрізок труби, користуючись спеціальними ножицями, а великих діаметрів труб – роликовим труборізом.
Можна використовувати ножівку для металу з дрібнозубим полотном, при цьому необхідно забезпечити перпендикулярність площини різання до осі труби.
2. Кінці розрізаних труб слід зачистити (зняти фаску спеціальним фаскознімачем), щоб клей краще розподілився. Потім сухою ганчіркою витерти тирсу та забруднення.
3. Наступний етап – це примірка з'єднання “насухо”, при цьому труба повинна вільно входити на 2/3 глибини фітингового гнізда.
4. Перед склеюванням поверхні, що з'єднуються, обробляють очищувачем CLEANER, який додатково очищає і пом'якшує поверхні, що сприяє кращому проникненню клею всередину матеріалу. Слід нанести засіб для чищення на чисту, добре абсорбуючу серветку без ворсинок.
Почистити та провести попередню обробку поверхонь. Залишки засобу видалити сухою серветкою і добре просушити поверхні.
5. Трубу покривають товстим, а гніздо фітинга тонким шаром клею та вводять трубу в гніздо фітинга на всю його глибину.
6. Потім провертають трубу на 90º для рівномірного розподілу клею і тримають елементи, що з'єднуються, стиснутими вздовж осі протягом 15-30 секунд. Слід пам'ятати, що час склеювання елементів (від моменту нанесення клею до провертання труби в гнізді включно) НЕ ПОВИННО ПЕРЕВИЩУВАТИ 1 ХВИЛИНУ!
7. Для монтажу систем із ПВХ та ХПВХ слід використовувати лише спеціальні клеї, рекомендовані NIBCO. Клей може бути як спеціальний тільки для ПВХ (PVC GEL) або ХПВХ (HT-120 FlowGuard), так і універсальний (HT-120) – для обох типів матеріалів (помазок для нанесення клею закріплений на кришці та знаходиться усередині баночки).